Суббота, 22.09.2018, 16:49
Образование в Польше           
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Курсы польского яз

Ссылка Курсы польского языка

Бесплатное образов
Учеба в Польше

Образование в Польше

Учись и живи
в Польше. 
Стань успешной!

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2010 » Июль » 8 » Освіта за кордоном
12:33
Освіта за кордоном

Освіта за кордоном

Освіта за кордоном

 Хто може розповісти про насущні проблеми студентів та шляхи їх вирішення краще, ніж самі студенти? Правильно, ніхто. Тема, яка цікавить абітурієнтів сьогодні - це вартість вищої освіти за кордоном, можливість здобути освіту в престижному іноземному навчальному закладі без космічних витрат. 

Головне питання, навколо якого розгортається дискусія - це чи можливо навчатися за кордоном, розраховуючи лише на власні знання? 

Радує те, що 82% студентів впевнені, що це можливо, 18% вважають, що вирішальним фактором все ж залишаються гроші. Для підтвердження думки більшості наводилися приклади з власного життя або життя друзів, коли студенти завдяки участі в різних конкурсах і стипендіальних програмах мали можливість навчатися в престижних іноземних вузах.

 "…Цього року я брав участь у програмі FLEX та вийшов у фінальний третього етапу Тепер чекаю інформацію про результати тільки у квітні. наштовхнув мене на участь приклад мого друга, який цього року здобув перемогу в програмі USA / USA і зараз навчається в Америці у вищій школі і планує вступити до Гарварду! Він своїм прикладом  весь час доводив усім, що головне - знання , а не гроші батьків, його мати - проста вчителька української мови, тато - працівник аптеки в їхній сім'ї двоє дітей, тому Ви, напевно, зрозуміли, що фінансовий рівень у них досить низький. 

Найкоротший шлях  Студенти охоче діляться власним досвідом про вартість вищої освіти за кордоном, і яким чином з мінімальними витратами отримати освіту за кордоном:

«... Я вважаю, що найкращий спосіб - це отримати бакалавра в Україні (так дешевше) і приїхати в США (або іншу країну) за додатковою освітою. Це дешевше і більш реально для українських абітурієнтів, у яких батько не Янукович чи мати не Тимошенко ... ». 

Серед наших кмітливих та вертких студентів знаходяться й такі, які зуміли розробити цілу схему, як потрапити на навчання у бажаний ВНЗ. Коротко її можна описати так:

«... Купуєте ступінь бакалавра в Україні. Шукаєте інформацію, які професора закордонного ВУЗу займаються дослідженням теми, дотичної до тієї, якої займаєтеся ви і беруть вони "під своє крило" студентів (якщо так - то вас візьмуть на безкоштовне навчання). 

Наведу цитату одного з учасників форуму: "... Пам'ятайте, що для західного професора фактично все одно якого студента брати, місцевого чи з-за кордону Головне - переконати його, що ви будете справно працювати над його тематикою. На останньому курсі бакалаврату слід відіслати лист професору , в якій мова піде про те, що ви цікавитеся даною тематикою. Починати спілкування цілком можна через е-мейл. Проходьте співбесіду за телефоном (тут слід зазначити, що професора слід вразити не тільки глибокими теоретичними знаннями, головне - переконати його в тому, що результати Вашого дослідження матимуть новаторський характер та практичне застосування. Вас, візьмуть на навчання, на бажану кафедру - та ще отримаєте стипендію..." 

Інша точка зору. Варто підкреслити, що навчання за кордоном є пріоритетним далеко не для всіх українських студентів. Деякі з них вважають, що наша освіта не є гіршою  за іноземну, українські фахівці здобувають авторитет і повагу в світі і для цього їм не потрібно їхати на навчання за океан.  Інша справа, коли це потрібно для отримання досвіду, поповнення знань, вузька спеціалізація або стажування. 

«... Мені, наприклад, хочеться поїхати навчатися за кордон, але не хочеться, бо будь-яку спеціальність уже маю і дуже від неї задоволена  Дуже сумніваюся, що хтось на Заході мені дуже допоможе розвинути мої здібності в університетських стінах, а от отримати другу (скажімо, суміжну) спеціальність - залюбки. Тільки для цього я б і поїхала.Не вважаю недоліком те, що освіту здобула вдома, тому їхати - не для отримання закордонного диплома, або підтвердження того, що вже є, а тільки для другої вищої освіти. Мені здається, що їхати туди, не маючи рідної  вищої освіти, трохи незграбно, а отримувати її тільки там - неправильно, так я буду чужою і тут, і там ...». 

У суперечці породжується істина. Раз ми переконалися в тому, що скільки людей - стільки думок, і це нормально. Кожен вибирає для себе життєвий шлях, це ж стосується й освіти.У будь-якому випадку вчитися варто, і якщо до цього є талант і бажання - то врешті-решт не настільки важливо, в якій частині світу отримувати знання, варто лише пам'ятати мудрі слова нашого українського класика літератури Т. Шевченко: «Вчіться, брати мої, думайте , читайте, і чужому научайтесь, свого не цурайтесь».

Оновлення сторінки 20.06.2018. Update: 20.06.2018.

Освіта за кордоном. Пропонуємо Польщу

Навчання в Польщі

Твердження, що отримати вищу освіту за кордоном дуже дорого, швидше, є міфом. В цілому ряді європейських країн, включаючи Польщу, державні вищі заклади мають безкоштовні місьця для іноземців. Разом з цим, освіта, отримана в Євросоюзі, як і раніше залишається дуже затребуваною: престижні дипломи європейських Вузів   визнаються як всередині Європейського Союзу, так і в Україні, забезпечуючи високі шанси знайти престижну роботу. Дипломи державних вузів Польщі, звичайно, визнаються в усіх країнах Європейського Союзу.

Навчання за кордоном - додаткові переваги

Навчання за кордоном - це не тільки шанс здобути вищу освіту, але і оцінити умови життя за кордоном, подивитися Європу. Тим більше, що шлях від однієї європейської столиці до іншої може займати всього кілька годин.

Наприклад, доїхати від  Щеціна до Берліна, займаємо трохи більше двох годин. Чудово налагоджена система транспорту, включаючи зовсім недорогі і одночасно комфортабельні способи пересування, наприклад, автобуси і поїзди, дозволяють без великих фінансових витрат відвідати практично всі європейські міста. Студенти польських ВУЗів мають знижки 50% на вартість квитків.

Вузи Польщі для іноземних студентів

Як ми вже згадували вище, державні вищі заклади Польщі мають безкоштовні місьця для іноземців, при цьому, природно, що навчання проводиться польською мовою. Окремі елітні польські ВУЗи проводять вступні іспити для іноземців на польській мові.  Тому, звичайно, першочергове завдання майбутнього студента - вивчити польську мову.

Центр вивчення польської мови «Akcent» допомагає успішно цю задачу вирішити, пропонуючи різноманітні навчальні програми, включаючи підготовку українських абітурієнтів до навчання у Польщі по програмі Skype, а також на курсах польської поми в Польщі.     

У Центрі вивчення польської мови «Akcent» (http://zojy.ucoz.ua/publ/uchit_polskij_jazyk_onlajn/1-1-0-98), ведеться підготовка до вступу до вищих закладів освіти Польщі, а також до вступу у Щецінську морську академію.   Навчання на курсах польської мови в Польщі  дає відразу кілька переваг. По-перше, курси польської мови в Польщі  забезпечують високий рівень викладання. По-друге, - продовження віз для подальшого перебування в Польщі.

Зазначимо також, що польська мова належить до слов'янських мов, тому має багато схожого з українською, і вивчити її дітям, які володіють українською мовою, значно легше.

Таким чином, варіант навчання в Польщі для українських абітурієнтів стає одним з найбільш досяжних і простих способів отримати освіту  за кордоном.
Цікавим моментом є й те, що, оскільки початкова та середня освіта тривають в Польщі 13 років, приїхавши сюди після закінчення школи і навіть витративши рік на підготовку до вступу, українці все одно будуть ровесниками, або, навіть, на рік молодшими за своїх однокурсників-поляків. 

Безкоштовну освіту в Європі можна отримати також в Німеччині, Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії та Чехії. Однак при виборі країни варто відразу враховувати всі необхідні витрати, пов'язані з проживанням: оренду житла, витрати на харчування, проїзд у громадському транспорті тощо.  В цьому сенсі Польща має перевагу, оскільки є европейскою країною з  відносно низькими цінами: витрати тут зазвичай істотно нижче, ніж у всіх перерахованих країнах, а також, наприклад, менше тих, що очікують вас в Києві..

Отримати безкоштовну консультацію та безкоштовну допомогу з вибором університету для українців, росіян, білорусів, казахів, узбеків та громадян інших країн СНД, та отримати допомогу у вступі до Польських ВУЗів можна за контактами:

E-mail: rekun88@yandex.ru    телефон: +380953388607 – Україна.

E-mail: Centr.akcent@gmail.com
Skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent
Телефон +48664131875 - Польща

Тема в тему:

Высшее образование за границей бесплатно

Образование в Польше бесплатно.

Высшее образование в Польше

 

 

Просмотров: 1554 | Добавил: rekun | Рейтинг: 2.8/5
Всего комментариев: 4
0
4  
Уже начали продавать билеты из Ковеля в Холм 05.06.2017

«Укрзализныця» открыла предварительную продажу билетов до польского города Холм в международных железнодорожных кассах.

Стоимость проезда будет составлять 203,24 гривен. Поезд № 751/752 Ковель - Холм отправится в первый рейс 12 июня. Об этом сообщает пресс-центр «Укрзализныци».

«Прошло всего полгода от запуска первого прямого поезда в Польшу - Киев-Перемышль, и 12 июня, как и планировалось, - открытие нового маршрута - Ковель-Холм. Билеты уже в продаже! Продолжаем приближать Европу в Украину! », - пишет народный депутат Ярослав Дубневич у себя на странице в Facebook.

Во время недавней пресс-конференции в Харькове, руководитель, Войцех Балчун сообщил, что в планах «Укрзализныци» - развивать международные сообщения не только с Польшей, но и с другими странами Европы, особенно в контексте введения безвизового режима.

3  

2  
Советы абитуриентам здесь - http://zojy.ucoz.ua/blog/sovety_abiturientu/2011-01-16-21

1  
Навчатися за кордоном реально для кожного студента. Так як в більшості карїн світу студент має право працювати (заробляти собі на навчання!).
Для прикладу, навчання в Австраліїї коштує 250-350AUD/тиждень, проживання 50-350AUD/тиждень. Працювати в Австраліїї дозволяють студентам 40годин на тиждень = 20AUD/година = 800AUD в тиждень!
Так що все реально, освіта в Австралії http://australia-europe.org/education-in-australia.html

Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Социальные закладк
Поиск
Архив записей
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Контакты в Польше:

  E-mail: Centr.akcent@gmail.com

  Skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  Tel: +48 66 41 31 875

   

  Контакты в Украине:

  E-mail: rekun88@yandex.ru;

  Телефон: +38 095 3388607

  Центр польського языка "Акцент"

  Адрес: 71-561 Szczecin, Niebuszewo

  ul. Mikołaja Reja 8/8

  тел:+48 664131875

  skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  e-mail: centr.akcent@gmail.com