Суббота, 24.08.2019, 02:06
Образование в Польше           
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Курсы польского яз

Ссылка Курсы польского языка

Бесплатное образов
Учеба в Польше

Образование в Польше

Учись и живи
в Польше. 
Стань успешной!

Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Главная » 2015 » Сентябрь » 17 » Відгуки студентів про навчання в Польщі
13:45
Відгуки студентів про навчання в Польщі

Відгуки студентів про навчання в Польщі

Відгуки студентів про навчання в Польщі

Лилия Бондарук - студентка Щецінської морської академії

Я вступила в Щецинську  морську академію, на економічний факультет. Пройшла на бюджет, цьому дуже рада. Вибрала спеціальність складська логістика, тому що мені подобається активна робота. Я не бачила себе бухгалтером або юристом. Коли треба було вирішувати, який предмет здавати на випускних іспитах в школі, я вибрала математику і фізику, а це означало, по суті, вибір між двома професіями: лікар чи інженер.

До здачі екзаменів з фізики і математики я готувалася два роки, ходила до репетиторів, спасибі їм величезне, вони добре підготували, тому зараз на перших двох тижнях навчання в університеті я все розумію краще багатьох студентів. Ходила тільки на математику і фізику. 

До здачі української мови не готувалася, написала на 10 балів і для мене це велика радість. Випускні іспити у школі пройшли більш менш нормально, пару разів я думала, що все буде погано, але, слава богу, я не розгубилася і написала все, що знала. 

Крім навчання в школі багато уваги приділяла вивченню польської мови. Мої знайомі, які на той час навчалися в Польщі, дуже жалкували, просто до сліз, що пізно почали вчити польську мову і мали серйозні проблеми з навчанням в польському університеті. Я вчила польську рік з репетитором, і на місяць приїхала в Польщу, в Центр вивчення польської мови «AKCENT», де поглиблено (120 годин на місяць) вивчала технічну польську мову.

Зате сьогодні я зі співчуттям дивлюся на своїх колег студентів з України, які вчать на пам'ять цілі абзаци навчального матеріалу, не розуміючи про що йдеться.

Від університету я очікувала багато чого, для мене це був дійсно новий етап мого життя, хотілося змінити коло спілкування, побачити, як я можу спілкуватися й знаходити спільну мову з новими людьми. Мені дуже подобається моя група, ми дуже добре подружилися. Не можу пояснити словами, але якесь внутрішнє почуття говорить про те, що я потрапила саме туди, куди потрібно, так що я більш ніж задоволена.

******
Анжела Тюк

Анжела Тюк -  студентка Щецінської морської академії

Я вступила на інженерно-економічний факультет транспорту Щецинської морської академії, на затребувану спеціальність управління якістю продукції і послуг — це нова кафедра, її відкрили лише минулого року. Навчання платне, зате денна форма та поступлення по балах без іспитів. 

У нас в школі була дуже погана вчителька англійської мови, і я все своє шкільне життя намагалася вивчити цю мову, але мене постійно відкидало назад, але я все одно йду до своєї мети і тепер я поступила в технічний ВУЗ, де багато уваги приділяється вивченню англійської мови. 

До вступу в академію я готувалася, починаючи з десятого класу. Наполегливо вчила польську мову. І зараз я просто щаслива, що виявилася такою розумною і добре вивчила польську мову. 

Випускні іспити у школі пройшли спокійно. Я повністю занурилася в роботу, і ніхто мене не відволікав. Звичайно, списати було нереально, але мені, принаймні, попалися нормальні перевіряючі. Зараз у мене є тільки один страх — це те, що на факультеті будуть хлопці сильніше за мене, і я не зможу з ними змагатися, але я буду старатися. В майбутньому я хочу працювати інженером на сучасному підприємстві та контролювати якість виробів. 

*****

Владимир. Відгуки про навчання в Польщі

Володимир Пойда - студент Щецінської морської академії

Поступив на механіко-машинобудівний факультет польського університету «Щецинская морська академія» на спеціальність - мехатроніка енергетичних систем. Обрав цю спеціальність досить спонтанно, у 9 класі планував вступати на дизайнера в коледж, для цього мені потрібно було здати вступні іспити в навчальний заклад, але за якимось дивним збігом обставин я залишився в школі і продовжив вчитися до 11 класу.

Саме в ці два роки мої життєві пріоритети кардинально помінялися. Я став більше часу приділяти інформаційним процесам, політичній ситуації в Україні, ну і, звичайно, техніці, що й привело мене до професії інформатика. Вибрав Польщу, так як отримав багато інформації щодо вступу та навчання у польському Виші. Польську мову вчив два роки, зараз розмовляю  практично без акценту.

При вступі в університет я чекав нових знайомств і зміни обстановки. Боявся, що буде важко вчитися однак страху перед сесією немає, можливо тому, що найгірше вже позаду — це випускні іспити в школі і надходження в університет.
Навчання у польському Виші кардинально відрізняється від навчання в школі. Більше простору, багато незнайомих людей, особливо іноземців, адже я навчаюся в Щецинской морської академії. Цей вуз можна порівняти зі своєрідним анклавом — державою в державі. Все це робить великий емоційний тиск, тому перші пару днів я приходив додому, як вичавлений лимон. Після закінчення навчання планую залишитися в Польщі, знайти хорошу роботу і будувати кар'єру. 
 

*****
Андрій Ліщук. Відгук про навчання

Андрій Ліщук - студент Щецінської морської академії

Я поступив в Щецінську  морську академію на факультет навігації, отримав бюджетне місце. Коли подавав документи вказав факультет навігації судноводіння - морський транспорт. Взяли на рибальство, зате на безкоштовне місце. 

Перший тиждень навчання пройшла дуже добре. Звичайно, є незрозумілі предмети. Взагалі, навчання на цьому факультеті виявилося трохи складніше, ніж я думав. Але мені все дуже подобається, і я буду старатися. Атмосфера в колективі дуже дружна, викладачі — фахівці своєї справи.

Маю проблеми з польською мовою. Вчив шість місяців, а це дуже мало. Технічний польську мову не вчив, про що дуже шкодую. Записуюся в Центр вивчення польської мови «Akcent» буду вивчати польське письмо, польський технічний і польську граматику.

Моя порада школярам, які обрали Польщі для навчання, обов'язково серйозно поставтеся до вивчення польської мови.

*****

Читайте больше в статье образование в Польше отзывы студентов

Обучение и проживание украинцев в Польше - http://zojy.ucoz.ua/search/?q=%D0%BE%D1%82%D0%B7%D1%8B%D0%B2%D1%8B

Просмотров: 1153 | Добавил: rekun | Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Автор сайта

Об авторе

АКТУАЛЬНОЕ

Польский язык в Польше

Эдуардом - гарантия успеха, жми на картинку мОРСКОЙ КОЛЛЕДЖ В щЕЦИНЕ

Морское образование за 2,5 года. Поступление без экзаменов и без ЗНО.

Социальные закладк
Поиск
Архив записей
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Контакты в Польше:

  E-mail: Centr.akcent@gmail.com

  Skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  Tel: +48 66 41 31 875

   

  Контакты в Украине:

  E-mail: rekun88@yandex.ru;

  Телефон: +38 095 3388607

  Центр польського языка "Акцент"

  Адрес: 71-561 Szczecin, Niebuszewo

  ul. Mikołaja Reja 8/8

  тел:+48 664131875

  skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  e-mail: centr.akcent@gmail.com