Воскресенье, 16.12.2018, 12:14
Образование в Польше           
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Курсы польского яз

Ссылка Курсы польского языка

Бесплатное образов
Учеба в Польше

Образование в Польше

Учись и живи
в Польше. 
Стань успешной!

Категории раздела
Образовательный кредит [5]
Статьи на тему как получить кредит на учебу
Советы бывалых [174]
Советы профессионалов, как получить образование в Польше бесплатно, как выучить польский язык, как найти работу в Польше, как получить стипендию в польском ВУЗе
Работа для студентов [18]
Как подработать во время учебы, работа для студентов в Польше. Советы как найти работу в Польше
Как выучить польский язык [21]
Материалы по изучению польского языка. Видеоролики, аудиофайлы
Студенческая жизнь [31]
Все самые интересные случаи из жизни студентов
Щецинский морской университет [14]
Щецинский морской университет, история создания, традиции, специальности, профессорский состав, выпускники университета.
Образование в Польше [17]
Советы и рекомендации для украинских абитуриентов, как самостоятельно, без услуг посреднических агентств поступить в польский ВУЗ. Какой выбрать университет, чтобы получив высшее или среднее образование найти работу в Польше. Как подготовиться к жизни и учебе в Польше.
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Советы бывалых

12 морських професій, які ми не могли собі уявити кілька років тому

Чому професія моряк боїться правди

Чому професія моряк боїться правди

12 морських професій, які ми не могли собі уявити кілька років тому
Дрони, 3D-друк, віртуальна реальність, великий обсяг даних, роботи — ось лише кілька технологічних тенденцій, які призвели до виникнення нових робочих місць. Про більшість з них ми, можливо, ніколи і не подумали б, що вони можуть існувати.

Давайте подивимося на дванадцять дивовижних професій, які нещодавно увійшли в морську галузь 

1 - Спеціаліст з автоматизації суден

Автоматизація на борту - це «реальність», в якій працюють сотні автономних систем. Повністю інтегровані системи автоматизації не тільки знижують витрати на життєвий цикл компонентів і підвищують рівень надійності й безпеки системи, але також оптимізують стадії проектування судна, го будівництва та системної інтеграції. Інженери, розробники програмного забезпечення та механіки, які можуть працювати над новими технологіями, все частіше користуються попитом.

2 — Фахівець з кібербезпеки

Криза в галузі кібербезпеки велика, ніж будь-коли, особливо коли мова заходить про морську галузь. В якості прикладів можна навести інциденти з компаніями Maersk і Clarksons в 2017 році. Судноплавні компанії наймають осіб, відповідальних за проектування, тестування, впровадження та моніторинг заходів безпеки для своїх систем, щоб запобігти потенційні кібератаки.

3 - Спеціаліст з 3D-друку

3 - Спеціаліст з 3D-друку

Ринок 3D-друку швидко зростає. Багато проекти продемонстрували потенціал використання технологій 3D-друку для створення компонентів судна (згадайте WAAMpeller — перший 3D-гвинт судна). Тисячі нових робочих місць створюються навколо індустрії 3D-друку, так як ця технологія продовжує розвивається.

4 - фахівці з безпілотників і віртуальної реальності

Безпілотні літальні апарати поміняли правила гри в морській галузі, забезпечивши економічну ефективність, більш швидкі поставки, а також меншу трудову залежність. Дрони можуть бути потужним інструментом для проведення інспекцій, швидкого огляду закритих просторів і різних досліджень.

До 2025 року в області безпілотних літальних апаратів з'являться більше 100 000 нових робочих місць, говориться в доповіді, опублікованій Асоціацією безпілотних транспортних систем. Віртуальна реальність також панує в морській галузі, вимагаючи компетентних програмістів, фахівців з обладнання та програмного забезпечення, викладачів, дослідників, менеджерів проектів.

Економічні програмні та апаратні рішення для віртуальної реальності допомогли морської галузі адаптувати свої варіанти і вигідно їх використати. Інструменти віртуальної реальності дозволяють морякам безпечно навчатися в будь-якому місці - на борту, в офісі або в навчальному центрі.

5 — Офіцер з охорони судна та портових засобів

5 — Офіцер з охорони судна та портових засобів

Виконання положень міжнародного кодексу з охорони суден і портових засобів (ISPS, 2002) створило абсолютно новий пласт спеціальностей з метою забезпечення безпеки судноплавства. Основною метою фахівців є антитерористична і антипіратська діяльність.

6 — Озброєна охорона

Зростання рівня піратства за період 2004-2014 рр. також призвів до прийняття передової практики в галузі, включаючи використання збройних (або неозброєних) охоронців на борту морських суден. Більшість адміністрацій прапора беруть озброєних охоронців в цілях захисту під час проходу судна в небезпечних районах з високим рівнем ризику піратства.

7 - спеціаліст зі зв'язків з громадськістю, PR-менеджер

Цифрові технології, ймовірно, одна з найкращих речей, які траплялися з судноплавною галуззю. Для судноплавних компаній соціальні мережі актуальні для кожного сектора. Оператори можуть використовувати їх для обслуговування, продажів, брендингу, зв'язків з громадськістю, PR, HR, інформації про клієнтів, бізнес-аналітики, внутрішньої співпраці і т. д. і т. п.

8 - експерт з баластних вод

Прийняття більш строгих законів про баластних водах різними зацікавленими сторонами (ІМО, USCG, уряди країн і т. д. призвело до того, що управління баластними водами встало на перший план. Зокрема, конвенція з управління баластними водами (BWMC) вимагає, щоб плани управління баластними водами були оновлені, ефективні і належним чином впроваджені на борту відповідно до національних вимог.

Експерти по дотриманню, розробники системи очищення баластних вод і персонал для лабораторій - це лише деякі з робочих місць, створених цим законодавством.

9 - фахівець з оптимізації енергоефективності

Ряд правил (MARPOL, MRV, GHG, ISO 14001 та 50001 і т. д.) породив екологічну структуру, яка вимагає постійних дій і зусиль, і створив такі позиції, як фахівці з питань охорони навколишнього середовища, експерти з енергоефективності, персонал для розробки нового типу двигунів, нових видів палива і безлічі інших пов'язаних з цим ініціатив.

10 - Фахівець з утилізації суден і небезпечних матеріалів

Специфічна окрема природоохоронна категорія фахівців пов'язана з утилізацією суден та ідентифікацією небезпечних речовин та їх переробкою. Після відповідної Гонконгської конвенції вся галузь налаштована на дотримання цих вимог.

11 — Експерти з будівництва та експлуатації об'єктів за Полярним колом

Льодова навігація дала галузі можливість досліджувати і використовувати нові маршрути, зменшити транзитний час, а також сприяла появі нових вимог. Льодова навігація дуже вимоглива до штурманам і, в той же час, складна для суднобудівників. Для підтримки таких розробок потрібна додаткова компетенція суднобудівних компаній і членів екіпажу!

12 - фахівець із захисту даних

Вимоги до захисту персональних даних відносяться до останніх розробок в судноплавній галузі. Спеціаліст повинен відстежувати нові техніки і технології, додаткові правові процедури для забезпечення прав працівників.

Вищесказане, безсумнівно, свідчить про те, що морська індустрія широко використовує нові технології. Незважаючи на те, що сучасні технології іноді роблять існуючі робочі місця застарілими, вони створюють нові робочі місця.Інформація для абітурієнтів:

Категория: Советы бывалых | Добавил: rekun (29.11.2018) | Автор: Gennadii E
Просмотров: 20 | Теги: Навчання, академія морська професія, моряк, Освіта Рейтинг:
3.0/5 из 1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Автор сайта

Об авторе

АКТУАЛЬНОЕ

Польский язык в Польше

Польский язык с паном  Эдуардом - гарантия успеха, жми на картинку мОРСКОЙ КОЛЛЕДЖ В щЕЦИНЕ

Морское образование за 2,5 года. Поступление без экзаменов и без ЗНО.

Социальные закладк
Поиск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Контакты в Польше:

  E-mail: Centr.akcent@gmail.com

  Skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  Tel: +48 66 41 31 875

   

  Контакты в Украине:

  E-mail: rekun88@yandex.ru;

  Телефон: +38 095 3388607

  Центр польського языка "Акцент"

  Адрес: 71-561 Szczecin, Niebuszewo

  ul. Mikołaja Reja 8/8

  тел:+48 664131875

  skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  e-mail: centr.akcent@gmail.com