Воскресенье, 16.12.2018, 13:02
Образование в Польше           
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Курсы польского яз

Ссылка Курсы польского языка

Бесплатное образов
Учеба в Польше

Образование в Польше

Учись и живи
в Польше. 
Стань успешной!

Категории раздела
Образовательный кредит [5]
Статьи на тему как получить кредит на учебу
Советы бывалых [174]
Советы профессионалов, как получить образование в Польше бесплатно, как выучить польский язык, как найти работу в Польше, как получить стипендию в польском ВУЗе
Работа для студентов [18]
Как подработать во время учебы, работа для студентов в Польше. Советы как найти работу в Польше
Как выучить польский язык [21]
Материалы по изучению польского языка. Видеоролики, аудиофайлы
Студенческая жизнь [31]
Все самые интересные случаи из жизни студентов
Щецинский морской университет [14]
Щецинский морской университет, история создания, традиции, специальности, профессорский состав, выпускники университета.
Образование в Польше [17]
Советы и рекомендации для украинских абитуриентов, как самостоятельно, без услуг посреднических агентств поступить в польский ВУЗ. Какой выбрать университет, чтобы получив высшее или среднее образование найти работу в Польше. Как подготовиться к жизни и учебе в Польше.
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Советы бывалых

Європейська система вищої освіти

Польща: медична освіта для українців

Польща: медична освыта для українців

Навчання у Поморському медичному університеті (PUM) - думка студента II року стаціонарної форми навчання. 19.11.2018 - 12:53 | студент фізіотерапії  Щецин Поморський медичний університет (PUM).
Як виглядає навчання на першому курсі?

Умови отримання вищої медичної освіти в Польщі

Умови отримання вищої медичної освіти в ПольщіВеличезна кількість навчального матеріалу з анатомії, фізіотерапії. Заняття тривають до 21:00 (4 дні на тиждень), що не дає можливості взяти собі будь-яку тимчасову роботу, розвивати свої інтереси.
Як ви оцінюєте можливості розвитку, які дає університет та обраний вами напрямок?

Рівень проведення занять різна в залежності від предмета і викладача. На деяких заходах не можна використовувати електронні пристрої для цитати або фотографувати слайди, при цьому швидкість "фліп " слайдів запаморочлива. Деякі викладачі із задоволенням надають презентацію або конспекти. 

В бібліотеці невелика кількість необхідних книг, як для стількох студентів (я рекомендую орендувати у відпустці). Тематика конференцій, що проводяться на PUM-i  призначена, головним чином, за направленням лікаря. Існує кілька наукових гуртків. Можливості розвитку після завершення напрямку величезні, але при цьому дуже дорогі.

Яка атмосфера панує в університеті?

Підхід викладачів до студентів у більшості випадків поганий (проблеми з приготуванням домашнього заняття з іншою групою, яка переробляє ту ж тему, змушуючи замовкнути криками на деяких заняттях, що смішно для університету, не сприймають студентів, як дорослих людей (адже не всі вони відразу після школи)). Також викладачі дуже гонорові, а таких, яких можна про щось запитати, визначити інший термін занять - меншість. Студенти, скоріше, корисні.

Життя в місті Щецині

Зв'язок в центрі працює без нарікань. Заняття розкидані в різних частинах міста Щецина (Żołnierska, Broniewskiego, Pomorzany, Unia Lubelska, Zdroje).

Свої міркування, спостереження, поради

Бажаючи вивчати фізіотерапію і не сходити з розуму, не рекомендую PUM. Краще поступати на навчання у WSEiT або Медичний університет в Познані.

Фармація, медичний університет у Вроцлаві - думка студента III року денного навчання.  17.11.2018 - 1:52 | Вроцлав медичний університет напрямок фармацевтика.
 


 Як виглядає навчання на першому курсі Вроцлавського медичного університету

 Як виглядає навчання на першому курсі?Спочатку потрібно уявити те, як в старшій школі потрібно було писати контрольні роботи тут щотижня такі контрольні перевірки, на II курсі після 2-3 / тиждень, на III ще частіше і більш широкі теми. На першому курсі ще можна приділити трохи часу для себе, без книги. На другому вже трохи гірше, хоча залежить багато від, розкладу занять. "Веселощі" починається

на III курсі. 

Перші два роки - це розминка. Дуже багато матеріалу для освоєння хімії ліків і фармакогнозії... не раз вони стають проблемою, просто тому, що не можна дати ради і охопити все.
Як ви оцінюєте можливості розвитку, які дає університет та/або обраний вами напрямок?

Заняття в цілому досить цікаві, хоча залежить від того, що кого більше цікавить. Існує багато різного роду наукових гуртків, які можна відвідувати і розвивати свої інтереси.

Яка атмосфера панує в університеті?

Відносини з старшокурсниками: молодший студент, залежить від старшокурсника. Студент старшого курсу – студент нижчого курсу більше залежить, але не всі хочуть ділитися інформацією, нотатками ... можна сказати, що гонка, хоча б для того, щоб отримати стипендію. Існує також відсутність інтеграції людей як провідних, так і студентів між різними соборами, ювілеями і навіть групами в даній річниці.

Як справа з житлом?

Гуртожиток приблизно на 1/2 дешевше, ніж оренда квартири від приватної особи. З того, що я чую, можна спокійно вчитися, в гуртожитку, не заважають один одному. Недоліком є більш / близько години їзди від гуртожитку до факультету.

Студентське життя в місті Вроцлаві

Зв'язок хороший. Найгірше в понеділок і вівторок - дуже великі пробки.

Свої міркування, спостереження, поради

Я шкодую. Занадто багато жертв, втрати часу над книгами, втрати студентського життя, здоров'я, постійний стрес для цього напряму. За таку відданість магістр фармації повинен, безумовно, більше заробляти .

 

Направлення лікар, Гданський Медичний Університет (GUMED) - думка студента II року навчання. 15.11.2018-16: 00 / Студентка II курсу. Гданськ, Гданський медичний університет (GUMED) направлення – лікар.
 

 

Як виглядає навчання на першому курсі Гданського медичного універу?

  Як виглядає навчання на першому курсі Гданського медичного універу?Науки набагато більше, але незабаром можна до цього звикнути.   Найбільше потрібно докласти зусиль до анатомії, тому що заліки і іспит специфічні (всі відкриті питання, множинні відповіді, є також питання без правильної відповіді).   

Вільний час, тільки на вихідні, але зазвичай все-рівно щось прийдеться робити. На другому курсі, з цього питання трохи  краще, але веселощів взагалі немає (в порівнянні з іншими вузами). Мабуть, чим далі, тим краще. Якщо мова йде про план-це може бути 2-3 дні в тиждень, майже вільний від занять, а в наступні 2 сидіти по 9-10 годин (буває, що більше), максимум з  30 хвилинною перервою. Залежить від того, як кому потрапить. 

У перший рік не можна забувати і про дрібні предмети типу ембріології або хімії, тому що з них теж багато проблем. Колоквіуми відбуваються по суботах (7.40 гістології) або після декількох годин занять (повинні бути додаткові 2 години) Більшість, однак, в годинах лекції одночасно для всього потоку. Книг більше, на 1 рік, на 2, більшість має тільки книгу для біохімії та фізіотерапії, а все інше-це конспекти.

Як ви оцінюєте можливості розвитку, які дає університет та/або обраний вами напрямок?

Великі можливості для розвитку. Бібліотека,  з американськими відео фільмами, оновили її кілька років тому. Забезпечення бібліотеки так собі, книг з основних предметів, як правило, дуже мало, і потрібно поспішати з їх орендою (як хто-то любить традиційні книги). Це не дуже клопітно, тому що величезним плюсом є доступ до більшості підручників у вигляді електронних книг, безкоштовно, для студентів Gumedu. 

Конференції є, але, як правило, відвідують студенти перших років навчання (як хтось дуже хоче, то зазвичай немає проблем). Наукових гуртків повно, деякі клінічні і орієнтовані на студентів старших курсів, інші є доклінічні і першокурсники  можуть теж працювати. 

Можна писати наукові роботи і деякі студенти явно на це налаштовані. Рівень занять і особливо з основних предметів (анатомія і біохімія), мабуть, максимально можливий. На старших курсах не потрібно такої деталізації, як з анатомії (на практиках теж лікарі дивують, звідки студент 1 року знає такі речі). 

Найбільше враження робить CMI і переривається саме CMN. До цього додається новий центр моделювання, центр спорту. Видно, що університет розвивається, що деякий час мова йде про нові інвестиції. На даний момент це кращий медичний університет в Польщі, багато  років знаходиться в лідерах медичних закладів. Добре відомий за кордоном (як хтось думає про стажування іноземних це може бути корисно).

Яка атмосфера панує в університеті?

На першому році дають відчути щурячі гонки, особливо, коли опинитеся в магічній групі осіб для відчислення. Це все через те, що на першому році навчання працює велике сито. На другому курсі набагато краще. Викладачі, як правило, добрі, навіть на анатомії, але є винятки. На більш високому рівні важко ладити.

Як з квартирою?

Гданськ - це дороги, а університет лежить в центрі. Можна щось знайти недорого, але часто доведеться рахуватися, по у дорозі 1 - 1,5 години в одну сторону. Краще відразу після вступу почати шукати квартиру (я знайшла ще в липні). Я була в гуртожитках кілька разів, і стандарт дійсно дуже слабкий. Друзі не рекомендують, за цю ціну можна знайти собі щось краще. Плюсом гуртожитку є місце розташування (5 хвилин до закладу).

Життя в місті Гданську

Зв'язок дуже хороша, але часто підводить (трамваї). Автобуси часто спізнюються в години пік. З найближчої зупинки до університету  порядку  800 м в гору. 90% занять в перші роки проводиться в МД або в будівлях, з ним суміжних.

Насправді район Янголята майже весь "медичний" - велика частина території зайнята університетом, інші лікарні або приватні клініки та кабінети. Є також медичні магазини і медичні книжкові магазини, так що можна спокійно замовити книгу і забрати після занять. Місць для проведення вільного часу теж багато.

Свої міркування, спостереження, поради

Як правило, я не шкодую про вибір, але в задній частині голови є усвідомлення того, що могла б мати те ж саме з меншим зусиллям в іншому місці. Я дбаю про якість занять, і в цілому задоволена. Gumed - це дуже сучасний університет, все можна зробити через Інтернет: запис на факультети, на практику в обрану лікарню в Польщі, замовлення книг з бібліотеки, перевірка оцінок іспиту (e-деканат), запис до декана.Поради абітурієнтам:

Категория: Советы бывалых | Добавил: rekun (05.12.2018) | Автор: Gennadii E
Просмотров: 7 Рейтинг:
3.0/5 из 1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Автор сайта

Об авторе

АКТУАЛЬНОЕ

Польский язык в Польше

Польский язык с паном  Эдуардом - гарантия успеха, жми на картинку мОРСКОЙ КОЛЛЕДЖ В щЕЦИНЕ

Морское образование за 2,5 года. Поступление без экзаменов и без ЗНО.

Социальные закладк
Поиск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Контакты в Польше:

  E-mail: Centr.akcent@gmail.com

  Skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  Tel: +48 66 41 31 875

   

  Контакты в Украине:

  E-mail: rekun88@yandex.ru;

  Телефон: +38 095 3388607

  Центр польського языка "Акцент"

  Адрес: 71-561 Szczecin, Niebuszewo

  ul. Mikołaja Reja 8/8

  тел:+48 664131875

  skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  e-mail: centr.akcent@gmail.com