Воскресенье, 16.12.2018, 13:26
Образование в Польше           
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Курсы польского яз

Ссылка Курсы польского языка

Бесплатное образов
Учеба в Польше

Образование в Польше

Учись и живи
в Польше. 
Стань успешной!

Категории раздела
Образовательный кредит [5]
Статьи на тему как получить кредит на учебу
Советы бывалых [174]
Советы профессионалов, как получить образование в Польше бесплатно, как выучить польский язык, как найти работу в Польше, как получить стипендию в польском ВУЗе
Работа для студентов [18]
Как подработать во время учебы, работа для студентов в Польше. Советы как найти работу в Польше
Как выучить польский язык [21]
Материалы по изучению польского языка. Видеоролики, аудиофайлы
Студенческая жизнь [31]
Все самые интересные случаи из жизни студентов
Щецинский морской университет [14]
Щецинский морской университет, история создания, традиции, специальности, профессорский состав, выпускники университета.
Образование в Польше [17]
Советы и рекомендации для украинских абитуриентов, как самостоятельно, без услуг посреднических агентств поступить в польский ВУЗ. Какой выбрать университет, чтобы получив высшее или среднее образование найти работу в Польше. Как подготовиться к жизни и учебе в Польше.
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Советы бывалых

Міфи про моряків: теорія і практика

Как побороть страх,и работать моряком в своё удовольствие

Как побороть страх,и работать моряком в своё удовольствие

Безліч людей по всьому світу глибоко помиляються щодо професії моряка. Тому поняття "моряк торгового флоту" обростає різними міфами, які не мають нічого спільного з роботою в морі. Розглянемо найпопулярніші помилки на цей рахунок.

Що? Де? За скільки? Вивчаємо міфи про моряків

1 — Моряки заробляють купу грошей
1 — Моряки заробляють купу грошейМабуть, найбільш поширена помилка дезінформованої людини. Так, платять добре. Але приблизно стільки ж заробляють фахівці, які отримали кваліфікацію MBA (магістр ділового адміністрування) і знайшли респектабельну роботу.

Вірно те, що початкова зарплата моряків набагато вища в порівнянні з тією, яку можна було б отримувати на березі на початку кар'єри, але з часом цей явний відрив скорочується. Крім того, люди на березі не повинні забувати про те, яким труднощам піддається людина на морі під час заробляння грошей — це і перебування далеко від дому, і важка праця на борту судна, і багато іншого. На їх стороні  тільки те, що в більшості країн їм не потрібно платити податки.

2 —  Весь час вживають алкоголь 

Судячи з усього, такий міф пішов від піратів з їх ромом. Здається, люди в усьому світі думають, що у моряків є нескінченні запаси алкоголю. А про те, що на борту судна проводять незаплановані тести на наявність алкоголю в організмі, і що в даний час практично у всіх компаніях існує своя політика проти алкоголю, багато людей не знають.

Також вони забувають про вживання алкоголю на борту судна, це різко засуджується, і помилки, вчинені під дією алкоголю, можуть поставити під загрозу життя всіх членів екіпажу. Тому більшість судів в даний час стають «безалкогольними» зонами через посилення вимог.

3 — У моряків є дівчата в кожному порту

3 — У моряків є дівчата в кожному порту.

Були часи, коли моряка в порту зустрічали жінки в ряд на вибір. Але це було кілька десятиліть тому! З плином часу і з появою правил техніки безпеки, Кодексу ОСПЗ та інших заходів забезпечення безпеки це залишилося в минулому. У поєднанні з можливістю занапастити своє здоров'я і життя на березі люди отримують вигадане уявлення про розваги моряка в порту.

Не можна заперечувати, що послуги «любові» можна знайти в будь-якій точці земної кулі, але це відноситься до всіх людей в цілому — не тільки до морякам. Нові порти в нових країнах пропонують безліч пам'яток і цікавих розваг. Крім того, кому, як не моряку, розуміти справжню цінність відносин.

Час, проведений далеко від близьких, не слабшає зв'язку, а тільки зміцнює його. На відміну від інших, моряки знають, яке це, коли тебе хтось чекає назад додому.

4 — Моряки завжди страждають від морської хвороби.

"Тебе не заколисує?» - один з найпоширеніших питань. Подібно до заколисування, морська хвороба носить суб'єктивний характер і зачіпає людей від випадку до випадку — когось більше, когось менше, а когось взагалі не стосується. Все індивідуально.

5 - Морякам доводиться мати справу з піратами кожен день

5 - Морякам доводиться мати справу з піратами кожен день

Всі дивилися фільми про капітана Філліпса і піратів Карибського моря. Всі стурбовані зростанням числа піратських нападів біля берегів Сомалі. Але пірати не чекають суду в кожній водоймі. Піратство зосереджено в певних регіонах світу. Водночас, зовсім не гарантовано, що пірати обов'язково нападуть в одному з таких регіонів.

Якщо заходи по забезпеченню безпеки і захисні заходи не вживаються на судні, тільки в цьому випадку у піратів є шанс напасти на нього. Але в даний час в «гарячих точках» суду супроводжуються озброєною охороною.

6 — Моряки мають можливість вивчати нові країни

6 — Моряки мають можливість вивчати нові країни

Люди впевнені, що моряк торгового флоту — це свого роду безтурботний мандрівник. На жаль, це не так. Розвантаження в портах проходить швидко і ефективно - для сходу на берег залишається або мало часу, або взагалі не залишається.

VLCC (великотоннажні танкери) часом навіть не заходять в порт, а стоять за межами акваторії порту. Балкери, ймовірно, єдиний вид, який може дозволити собі розкіш перебувати в порту протягом декількох днів. Та й після робочої зміни і стресів моряк краще відпочине в каюті, ніж піде в місто. Тому те, що моряки відвідують нові порти і країни, зовсім не означає, що вони можуть дозволити собі вільно блукати в пошуках пам'яток. Для цього необхідно володіти іноземною мовою.

7- Моряки ведуть гламурний спосіб життя

7- Моряки ведуть гламурний спосіб життя

Люди, які не знають суть роботи на торговому флоті, думаю, що це гламурне життя. Море, екзотичні країни, ошатна уніформа, нові технології, надихає море і т. д. - все це схоже на голлівудський фільм. На жаль (чи на щастя) у людей немає можливості побачити брудні комбінезони, рвану спецвзуття, стан особи в курному порту, втома, яка поглинає моряків в кінці дня і т. д. Можна довго перераховувати.

8 — Морякам легко живеться з графіком «6 місяців на борту — 6 місяців на березі»

Багато людей думають, що це стандарт роботи моряка - 6 через 6. Тому вони вважають, що морякам легко живеться-спочатку працюючи протягом 6 місяців, а потім стільки ж байдикуючи. Безглуздо так думати. По-перше, контракти розрізняються за тривалістю. Графіки можуть бути різними в залежності від посади і компанії.

По-друге, ті місяці, в які моряки не працюють, вони тільки витрачають зароблені гроші. По-третє, та робота, яку моряки виконують на судні протягом декількох місяців, робить необхідними повернення додому і відпочинок - інакше вони б зійшли з розуму. Але сім'я, відносини, навчання, іспити і т. д. навряд чи дозволяють морякам повністю розслабитися і відключитися.

9 – Моряки — неосвічені люди

Багато людей думають, що для роботи в морі не потрібно багато розуму. Насправді ж, в даний час кожен член екіпажу на судні (у тому числі і рядові) повинен бути добре поінформований, утворений й підкований як в теорії, так і в практиці. Навчання моряків торгового флоту стало дуже інтенсивним.

Крім отримання середньої або вищої освіти, морякам потрібно постійне проходження різних курсів підвищення кваліфікації. Так що називати моряків невігласами, які не знають своєї справи, просто язик не повертається!

10 — Моряки зобов'язані брати участь у військових діях

Люди часто плутають торговий флот з військово-морським. Торговий флот є допоміжним об'єктом, який може бути покликаний в разі крайньої необхідності для військових потреб. Однак, в щоденному робочому порядку він не має ніякого відношення до військово-морського флоту або збройних сил країни в цілому.

Торговий флот — це просто комерційна експлуатація суден, завдяки яким по всьому світу відбувається передача вантажів. Як і в бізнесі, в якому відбувається обмін товарами для отримання грошової вигоди, торговий флот залучений в той же самий процес, при якому товари передаються від А до Б за гроші. Так що не варто плутати торговий флот з військово-морським.

11 - Моряки повинні бути відмінними плавцями

11 - Моряки повинні бути відмінними плавцями Просто тому, що морякам доводиться працювати в море, люди вважають, що вони просто зобов'язані бути великими плавцями. Поширена помилка — коли судно потрапляє в аварію, морякам потрібно самостійно допливти до берега або до іншого судна.

Але, незалежно від того, наскільки моряк добре плаває, практично неможливо подолати уплав відстань до берега або протриматися на плаву в екстремальних погодних умовах. Крім того, на судні є засоби індивідуального захисту, наприклад, рятувальні жилети. Ну і рятувальні шлюпки ніхто не відміняв.

12 — Моряки нічим не зайняті під час переходів 

У моряків легке життя, адже на борту судна під час переходу з порту в порт абсолютно нічого робити — так думають багато людей і малюють собі картини ледачого відпочинку і безтурботного веселощів моряків.

Тільки це зовсім не так. Моряки - одні з найбільш працьовитих людей у світі, які щодня стикаються з серйозними проблемами на борту судна. Це і вахти (робочий режим ніхто не скасовує!), і тренування, і перевірки обладнання, і ремонти, і багато іншого.

Незважаючи на  неприємні речі, які люди думають і говорять про моряків, самі моряки не перестають любити свою роботу. Вони люблять розповідати історії про життя в морі.

Моряки - теж люди; люди, які старанно виконують свої обов'язки, навіть в суворих погодних умовах, ставлячи під загрозу своє життя. Тому дуже важливо, щоб прості люди були добре обізнані про торговельний флот і життя в морі на борту судна-адже якби не було моряків, економіка зайшла б у глухий кут.
 Источник: http://zojy.ucoz.ua/blog/shhecinskaja_morskaja_akademija_2017/2017-09-24-267
Категория: Советы бывалых | Добавил: rekun (29.11.2018) | Автор: Gennadii E W
Просмотров: 8 Рейтинг:
3.0/5 из 1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Автор сайта

Об авторе

АКТУАЛЬНОЕ

Польский язык в Польше

Польский язык с паном  Эдуардом - гарантия успеха, жми на картинку мОРСКОЙ КОЛЛЕДЖ В щЕЦИНЕ

Морское образование за 2,5 года. Поступление без экзаменов и без ЗНО.

Социальные закладк
Поиск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Контакты в Польше:

  E-mail: Centr.akcent@gmail.com

  Skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  Tel: +48 66 41 31 875

   

  Контакты в Украине:

  E-mail: rekun88@yandex.ru;

  Телефон: +38 095 3388607

  Центр польського языка "Акцент"

  Адрес: 71-561 Szczecin, Niebuszewo

  ul. Mikołaja Reja 8/8

  тел:+48 664131875

  skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  e-mail: centr.akcent@gmail.com