Среда, 21.08.2019, 10:04
Образование в Польше           
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Курсы польского яз

Ссылка Курсы польского языка

Бесплатное образов
Учеба в Польше

Образование в Польше

Учись и живи
в Польше. 
Стань успешной!

Категории раздела
Образовательный кредит [5]
Статьи на тему как получить кредит на учебу
Советы бывалых [180]
Советы профессионалов, как получить образование в Польше бесплатно, как выучить польский язык, как найти работу в Польше, как получить стипендию в польском ВУЗе
Работа для студентов [18]
Как подработать во время учебы, работа для студентов в Польше. Советы как найти работу в Польше
Как выучить польский язык [21]
Материалы по изучению польского языка. Видеоролики, аудиофайлы
Студенческая жизнь [31]
Все самые интересные случаи из жизни студентов
Щецинский морской университет [18]
Щецинский морской университет, история создания, традиции, специальности, профессорский состав, выпускники университета.
Образование в Польше [17]
Советы и рекомендации для украинских абитуриентов, как самостоятельно, без услуг посреднических агентств поступить в польский ВУЗ. Какой выбрать университет, чтобы получив высшее или среднее образование найти работу в Польше. Как подготовиться к жизни и учебе в Польше.
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Советы бывалых

Польща навчання для українців

Польща для навчання: Щецінська морська академія

 Морська академія у Щецині

Історія морської академії в Щецині, як і вищої морської освіти в Західному Помор'ї, пов'язана нерозривно з історією факультету навігації.

 Історія створення академії

Пропозиція про місце знаходження в Щецині школи підготовки кадрів для потреб морської економіки була створена ще в грудні 1945 року. Багато концепції реалізації цього наміру переважило передача Відділу Моніторингу Державної Морської Школи з Гдині до Щецина.

Історія створення академії

Державна Морська Школа в Щецині була створена 1 січня 1947 року.
У 1949 р. підпорядкували її Державному центрі освіти Морської в Гдині, а потім в 1951 році. переобладнаний в Навігації Технікуму Дні. Наказ міністра судноплавства від 18 липня 1953 технікум був поставлений в стан ліквідації.

Протягом 6 років існування Державної Школи Морської Навігаційної Технікум Морського wypromowano 492 випускників, серед них багато шанованих офіцерів і капітанів флоту. З групи випускників було отримано два міністри відомства судноплавства, два ректора і багато вчених, директори морських відомств та інших підприємств морської економіки.

У зв'язку з динамічним розвитком глибоководного флоту і рибальських підприємств

У зв'язку з динамічним розвитком глибоководного флоту і рибальських підприємств морська освіта в Щецині було відновлено. У 1962 році була заснована Державна Школа Морського Рибальства.

Протягом перших двох років її існування були проведені дві паралельні цикли навчання: 3-річний і 5-річний. У цій школі проводилися два факультети: навігаційно-рибальська та ремонт машин і рибальських суден.

У 1963 році був створений в Щецинів новий факультет - це був подальший розвиток державної морської вищої школа. Вона навчала офіцерську команду для торгового флоту, а наука тривала три роки.

У 1967 р. об'єднують обидві школи. На їх місці була створена нова вища державна морська школа, де функціонує  три факультета:

 • навігаційний,
 • навігаційно-рибальський і
 • механічний.

Рік по тому PSM була перетворена у вищу морськоу школу з двома відділеннями: навігації і механічним. Педагогічну діяльність заклад розпочав у 1969/1970 навчальному році. У 1974 році проводилося підготовка інженерів, в 1974-89 роках працює магістратура, а з 1989 році двоступеневе навчання:

 • бакалавр; 
 • магістр .

Створення економічного факультету

В 2002 році. у Вищій морській школі в Щецині був створений інженерно-економічний і транспортний Факультет,

У зв'язку з динамічним розвитком глибоководного флоту і рибальських підприємств

У 1997 році Факультет Навігації отримав повноваження для присвоєння наукового ступеня доктора філософії в галузі технічних наук, дисципліни геодезія і картографія, а в 2002 році такі повноваження отримав

Механічний Факультет (спеціальність: технічні науки, дисципліна: будівництво та експлуатація машин). Закон про присвоєння Вищій морській школі в Щецині імені морська академія в Щецині від 9 січня 2004 року. вона була основою для зміни назви вузу, що сталося 12 березня 2004 року.

У 2010 році Факультет Навігації отримав повноваження для присвоєння наукового ступеня доктора в галузі технічні науки, дисципліни транспорт, що дозволяє проводити навчання аспірантів.

В 2015 році отримав право присвоювати ступінь доктора технічних наук в дисципліні транспорт. У 2012 році механічний факультет отримав право на здобуття наукового ступеня докторанта з технічних наук у дисципліні будівництво та експлуатація машин.

У 2017 році вуз відзначив своє 70-річчя вищого морського навчання на Західному Помор'ї. Основним завданням морської академії у Щецині є навчання офіцерських кадрів-навігаторів та механіків відповідно до вимог сучасного транспортного і рибальського флоту, а також навчання експлуатаційним службам судновласників і портових морських фахівців для внутрішнього флоту на найвищому світовому рівні.

Морська академія в Щецині з самого початку свого існування динамічно розвивається і піклується про збереження кращих стандартів. В даний час він навчає студентів на трьох факультетах в інженерних, магістерських і докторантських дослідженнях польською та англійською мовами. В економіці регіону морська академія є відомою науковою установою, зокрема, в техніці морського судноплавства.

Корисна інформація для абітурієнтів:

Категория: Советы бывалых | Добавил: rekun (04.02.2019) | Автор: Геннадий E W
Просмотров: 72 | Теги: морська академія, навчання в Польщі, Освіта в Польщі Рейтинг:
3.0/5 из 1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Автор сайта

Об авторе

АКТУАЛЬНОЕ

Польский язык в Польше

Эдуардом - гарантия успеха, жми на картинку мОРСКОЙ КОЛЛЕДЖ В щЕЦИНЕ

Морское образование за 2,5 года. Поступление без экзаменов и без ЗНО.

Социальные закладк
Поиск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Контакты в Польше:

  E-mail: Centr.akcent@gmail.com

  Skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  Tel: +48 66 41 31 875

   

  Контакты в Украине:

  E-mail: rekun88@yandex.ru;

  Телефон: +38 095 3388607

  Центр польського языка "Акцент"

  Адрес: 71-561 Szczecin, Niebuszewo

  ul. Mikołaja Reja 8/8

  тел:+48 664131875

  skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  e-mail: centr.akcent@gmail.com