Суббота, 15.12.2018, 15:45
Образование в Польше           
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Курсы польского яз

Ссылка Курсы польского языка

Бесплатное образов
Учеба в Польше

Образование в Польше

Учись и живи
в Польше. 
Стань успешной!

Категории раздела
Щецинский морской университет [14]
Щецинский морской университет, перечень специальностей,условия обучения и проживания.
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Щецинский морской университет » Щецинский морской университет

Жіночі професії: логістика

У всьому світі в багатьох областях діяльності однаково успішно працюють чоловіки і жінки. Розвиток науки і суспільства, а також впровадження сучасних технологічних процесів привели до того, що на ринку праці стали постійно з'являтися нові і незвичайні спеціальності, на яких успішно працюють як чоловіки, так і жінки

Жіночі професії: що вибрати, де отримати освіту

жіночі професіїї

Перехід з адміністративно командної системи економіки на риночну економіку дав поштовх розвитку приватному бізнесу, що в свою чергу призвело до появи жіночих професій, раніше невідомих в країнах СНД. Ось лише невеликий перелік жіночих професій:

 • веб-дизайн;
 • логістика підприємств;
 • інформатика в логістиці;
 • маркетинг і менеджмент.

Ці галузі трудової діяльності приваблюють жінок своєю новизною, високою популярністю і гарною оплатою праці.

Жінок більше за мужчин, зайнято в таких сферах, як

 • медицина і фармація,
 • аудит,
 • оподаткування,
 • страхування,
 • економіка,
 • психологія і педагогіка,
 • туризм, реклама і PR,
 • маркетинг,
 • індустрія спорту і краси.

З іншого боку, дана ситуація підтверджується і запитами роботодавців. Керівники компаній найчастіше запрошують жінок на місця тих же секретарів, менеджерів з туризму, тренерів по фітнесу, бізнес-тренерів та адміністраторів.

Здавалося б, ніяких протипоказань для чоловіків для цієї роботи немає. Одна з причин такого «розподілу сил», швидше за все, криється лише в стереотипі, що склався серед людей. Інша причина – це готовність жінок працювати на менш високооплачуваних посадах.

Що таке – логістика 

Що таке – логістика 

Кожен рік Щецинская морська академія оголошує набір абітурієнтів на спеціальність «Логістика підприємств (LP)», «Інформатика в логістиці ( IwL )», традиційно на ці спеціальності йдуть дівчата, як польки, так і українки. Багато українських та російських дівчат не знають нічого конкретного про ці  професії. Дивного в цьому нічого немає, так як цей напрямок в професії  новий для вихідців з країн СНД.

Чому фахівці з логістики так потрібні сучасному бізнесу. Логістика - це економічна частина бізнесу. І, мабуть, найбільш наукомістка, стверджують фахівці в цій області. Фахівець з логістики володіє необхідними знаннями в математичній статистиці, теорії імовірності, у дослідженні виробничих операцій.

Виробнича логістика – це частина бізнесу, яка пов'язана з усіма витратами. Уявіть собі, що весь ланцюжок поставок від моменту закупівлі до моменту передачі товару кінцевому споживачеві – це логістика, оскільки всі ці процеси вимагають витрат. Виробнича логістика охоплює весь ланцюжок виробництва продукції і доставку її до споживача, це виробництво – склад – транспорт – митниця.

Спеціаліст з логістики, безумовно, повинен знати і розуміти виробництво, а так же склад, транспортні перевезення, і митницю. Але при цьому основне завдання фахівця з логістики - управління витратами компанії, а також пошук шляхів скорочення витрат при випуску продукції. Існує думка, що XXI століття буде століттям логістики. Не виключено, що ця думка справедлива. Так як логістика охоплює всі сфери економічної діяльності, і фахівці з логістики потрібні скрізь. Відкрийте будь-яку газету, де пропонуються різні вакансії, і обов'язково знайдете масу оголошень «потрібен фахівець з логістики...».

Інформатика в логістиці – жіноча спеціальність

 Информатика в логистике

Відомо, що інформатика в логістиці, стала жіночою професією, бо жінки більш дисципліновані і акуратніші в роботі, ніж чоловіки. Крім того жіночий мозок має здатність до контролю справ великої кількості. Це видно на прикладі повсякденного життя, коли жінка тримає в голові справи по домашньому господарству, і справи по роботі.

Жінка проявляє більше терпіння, ніж чоловік, жіночий розум і тверезий розрахунок, дають можливість жінці ефективно використовувати час. Жінкам властивий чіткий розрахунок дій. Жінка здатна оперативно і рішуче приймати рішення в скрутних ситуаціях, вона ініціативна і послідовна.  

З розвитком сучасних технологічних процесів на виробництві, бурхливо стала розвиватися виробнича логістика, заснована на інформатиці. Інформаційні системи займають у цих технологіях провідне становище.

Розвиток виробничої логістики в європейських країнах стимулюється необхідністю швидкого реагування виробників продукції на кон'юнктуру ринку, бажання виробничих компаній терміново адаптуватися в умовах, що змінюються.

Головною ідеєю виробничої логістики є аналіз і планування. Фахівці відділу логістики контролюють виробничу діяльність підприємства. Вони управляють усіма матеріальними та інформаційними потоками. 

В країнах СНД, відсутність розвинутої системи виробничої логістики, а так само відсутність фахівців з логістики в потрібній кількості, веде до хаосу в економіці. 

Гостро стоїть питання з кадрами з виробничої логістики. Час на підготовку фахівця з виробничої логістики, як мінімум, три роки. Конкуренція на ринку праці для фахівців з логістики відсутня.

Щеціньська  морська академія готує фахівців з виробничої логістики та з інформатики в логістиці.
 Читати цікаві саттті на тему вибора професії

Транспортная и складская логистика Логистика Кто такой профессиональный логист предприятия Факультет инженерно-экономический транспорта (WI-ET)

 

Категория: Щецинский морской университет | Добавил: rekun (04.11.2017) | Автор: Геннадий E W
Просмотров: 172 | Комментарии: 2 Рейтинг:
0.0/5 из 0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Автор сайта

Об авторе

АКТУАЛЬНОЕ

Польский язык в Польше

Польский язык с паном  Эдуардом - гарантия успеха, жми на картинку мОРСКОЙ КОЛЛЕДЖ В щЕЦИНЕ

Морское образование за 2,5 года. Поступление без экзаменов и без ЗНО.

Социальные закладк
Поиск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Контакты в Польше:

  E-mail: Centr.akcent@gmail.com

  Skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  Tel: +48 66 41 31 875

   

  Контакты в Украине:

  E-mail: rekun88@yandex.ru;

  Телефон: +38 095 3388607

  Центр польського языка "Акцент"

  Адрес: 71-561 Szczecin, Niebuszewo

  ul. Mikołaja Reja 8/8

  тел:+48 664131875

  skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  e-mail: centr.akcent@gmail.com