Вторник, 22.01.2019, 16:07
Образование в Польше           
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Курсы польского яз

Ссылка Курсы польского языка

Бесплатное образов
Учеба в Польше

Образование в Польше

Учись и живи
в Польше. 
Стань успешной!

Категории раздела
Образовательный кредит [5]
Статьи на тему как получить кредит на учебу
Советы бывалых [174]
Советы профессионалов, как получить образование в Польше бесплатно, как выучить польский язык, как найти работу в Польше, как получить стипендию в польском ВУЗе
Работа для студентов [18]
Как подработать во время учебы, работа для студентов в Польше. Советы как найти работу в Польше
Как выучить польский язык [21]
Материалы по изучению польского языка. Видеоролики, аудиофайлы
Студенческая жизнь [31]
Все самые интересные случаи из жизни студентов
Щецинский морской университет [14]
Щецинский морской университет, история создания, традиции, специальности, профессорский состав, выпускники университета.
Образование в Польше [17]
Советы и рекомендации для украинских абитуриентов, как самостоятельно, без услуг посреднических агентств поступить в польский ВУЗ. Какой выбрать университет, чтобы получив высшее или среднее образование найти работу в Польше. Как подготовиться к жизни и учебе в Польше.
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Студенческая жизнь

Академія в Щецині розпочала навчальний рік

Морська академія в Щецині розпочався ще один навчальний рік – відкриття 2018/19

Морська академія в Щецині розпочався ще один навчальний рік – відкриття 2018/19

Традиційно навчальний рік розпочався з офіційних урочистостей. В суботу вишикували студентів біля підніжжя Валів Хороброго у затишному куточку біля пам'ятника "Тим, хто не повернувся з моря" на Центральному Кладовищі в Щецині. 

Урочисті виступи VIP персон

біля пам'ятника "Тим, хто не повернувся з моря" на Центральному Кладовищі в Щецині. 

В ході роти почесної варти Академії з супроводом військового оркестру. Флотилії берегової оборони Свіноуйсьце взяли участь близько 800 недавно прийнятих студентів AM.

Свіноуйсьце взяли участь близько 800 недавно прийнятих студентів AM

Гостями церемонії були представник Міністерства морського господарства і внутрішнього судноплавства заступник держсекретаря Григорій Вітковський та директор Департаменту внутрішнього судноплавства, Моніка Бутрін. 

заступник держсекретаря Григорій Вітковський та директор Департаменту внутрішнього судноплавства, Моніка Бутрін. 

Крім того, свято прикрасили своєю присутністю представники компаній і установ морської індустрії, обізнаних шкіл і університетів з Щецина, Польщі, і за межами країни (на заходах був присутній ректор Азербайджанської державної морської академії, Алієв Чингіз Мансур). Прийняв участь також священик АБП Анджей Дяга.

Під час церемонії була представлена доповідь міністра Гжегожу Вітковському, а студенти урочисто присягнули в ПРАПОР морської академії, що, приєднавшись до братів-студентів, вони будуть дотримуватися правил, що регулюють студентське життя.

– У Щецині б'ється серце морського господарства, – сказав під час інавгурації Григорій Вітковски. - Морська академія має стратегічне значення в розвитку кадрів для галузі, що розвивається в Польщі.

У своєму вступному слові ректор, професор, доктор-інженер AM, капітан дальнього плавання Войцех Ślączka, привітав студентів з вибором вузу.

Я вважаю, що ряд ваших найбільших успіхів починається саме сьогодні, – говорив він. – Можна розправити крила в кожному напрямку, за умови, що у вас буде внутрішня сила, дисциплінованість і самовідданість, – підкреслив ректор.

Суботнє свято прикрасив виступ хору Морської академії в Щецині. Поряд з традиційним "Gaudeamus", колектив виступив з морським репертуаром, який брав за душу глядачів: в інавгурації академічного року, як зазвичай, взяли участь сім'ї і друзі студентського співтовариства морської академії.

Суботнє свято прикрасив виступ хору Морської академії в Щецині.

Подія першого року навчання традиційно розпочалася біля пам'ятника тим, хто не повернувся з моря. У п'ятницю вдень, 29 вересня, зібралося багато студентів і представників підприємств і організацій, пов'язаних з галуззю. На Центральному кладовищі ми разом віддали данину поваги людям моря, які пішли на вічну вахту. Це цінно, що, плануючи своє майбутнє, студенти не забувають про продовження традиції.

Відгуки студентів 

Відгуки студентів Вступ до академії для моряків в Щецині - це найбільша подія для людей, що планують отримати морську спеціальність і не тільки.Академія переросла в університет і має, крім факультету навігації, два факультети для підготовки фахівців працюють на березі: Машинобудування та ежкономіка. В академії навчаються люди радсей Польщі, зокрема з:

 • Варшави,
 • Катовіце,
 • Кракова,
 • Познані,
 • Лодзі,
 • Бидгоща, 
 • Любліна,
 • і з усієї України. 

Навчальна програма охоплює навчально-теоретичний курс та навчально-практичний курс. Які включають в себе всі етапи підготовки молодих фахівців

У розпорядженні студентів протягом усього навчання, прекрасні лекційні зали, майстерні, лабораторії, морське судно та міжнародні лідери морської галузі.  В даний час в стінах академії навчається більше 3000 чоловік. З них понад 300 студентів з України. 

Під час консультації кожен з учасників може отримати аналіз стану морської галузі, умови роботи на морському судні в якості морського офіцера, оцінку змін на ринку праці Польщі та Європи, 

Вартість навчання в академії в базовій версії для польських громадян і українців мають карту поляка – безкоштовно, Іноземці платять 2200 євро в рік. Для іноземців є стипендіальна програма, яка покриває витрати на навчання. Всі іноземці забезпечуються гуртожитком.Поради абітурієнтам 

Категория: Студенческая жизнь | Добавил: rekun (03.12.2018) | Автор: Gennadii E W
Просмотров: 71 Рейтинг:
3.0/5 из 1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Автор сайта

Об авторе

АКТУАЛЬНОЕ

Польский язык в Польше

Польский язык с паном  Эдуардом - гарантия успеха, жми на картинку мОРСКОЙ КОЛЛЕДЖ В щЕЦИНЕ

Морское образование за 2,5 года. Поступление без экзаменов и без ЗНО.

Социальные закладк
Поиск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Контакты в Польше:

  E-mail: Centr.akcent@gmail.com

  Skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  Tel: +48 66 41 31 875

   

  Контакты в Украине:

  E-mail: rekun88@yandex.ru;

  Телефон: +38 095 3388607

  Центр польського языка "Акцент"

  Адрес: 71-561 Szczecin, Niebuszewo

  ul. Mikołaja Reja 8/8

  тел:+48 664131875

  skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  e-mail: centr.akcent@gmail.com