Среда, 21.08.2019, 09:38
Образование в Польше           
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Курсы польского яз

Ссылка Курсы польского языка

Бесплатное образов
Учеба в Польше

Образование в Польше

Учись и живи
в Польше. 
Стань успешной!

Категории раздела
Образовательный кредит [5]
Статьи на тему как получить кредит на учебу
Советы бывалых [180]
Советы профессионалов, как получить образование в Польше бесплатно, как выучить польский язык, как найти работу в Польше, как получить стипендию в польском ВУЗе
Работа для студентов [18]
Как подработать во время учебы, работа для студентов в Польше. Советы как найти работу в Польше
Как выучить польский язык [21]
Материалы по изучению польского языка. Видеоролики, аудиофайлы
Студенческая жизнь [31]
Все самые интересные случаи из жизни студентов
Щецинский морской университет [18]
Щецинский морской университет, история создания, традиции, специальности, профессорский состав, выпускники университета.
Образование в Польше [17]
Советы и рекомендации для украинских абитуриентов, как самостоятельно, без услуг посреднических агентств поступить в польский ВУЗ. Какой выбрать университет, чтобы получив высшее или среднее образование найти работу в Польше. Как подготовиться к жизни и учебе в Польше.
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Советы бывалых

Університети Любліна для українців

 Університети Любліна: як отримати вищу освіту в Польщі
                                                                                              27 січня 2019 неділя

Люблінські университети навчання у Польщі

Польща давно перебуває у складі Євросоюзу, що доводить і її високий рівень життя. В той же час ця країна має безліч етнічних і мовних подібностей з Україною. Тому з кожним роком Польща стає все більш популярна серед українських абітурієнтів. За останні 4 роки кількість українських студентів у Польщі зросла удвічі, тепер їх понад 30 тисяч.

Навчання в Польщі: знання польскої мови

Навчаючись в Польщі, ви не тільки отримаєте диплом європейського зразка, а й зможете вивчити польську мову досконало, спілкуючись з одногрупниками і місцевими жителями. Примітно, що багато вузів пропонують навчання не тільки польською, але і англійською мовою. Також привабливо, що освіта в Польщі, в порівнянні з іншими європейськими країнами, більш доступно за ціною.

Навчання можна вибрати як платне (750 до 7400 євро в рік + дод. витрати на проживання та харчування), так і безкоштовне.

Курси польської мови

Для вступу до внз Польщі необхідно вивчити мову країни – не тільки для того, щоб розуміти, про що говорять на парах і успішно складати іспити, але і для спілкування. Хоча Польська мова і схожа з українською, але набути комунікативних навичок самостійно не так просто. Швидко і якісно можна вивчити польську мову на курсах у центрі польскої мови "Акцент", які проводяться в Щецині польськими викладачами і гарантують якісну освіту. ,

 На цих курсах ви отримуєте:

 • розвиток мовних навичок: сприйняття на слух, усного та писемного мовлення;
 • навчання у досвідчених викладачів, які щорічно проходять стажування в Польщі;
 • швидке навчання, навіть з нульового рівня володіння мовою;
 • індивідуальний підхід до кожного студента;
 • невимушена атмосфера навчання, зручний графік, 4 рівня навчання;

На курси запрошуються майбутні студенти вузів Польщі, а також всі бажаючі.

Особливості вступу та вибір університету

Особливості вступу та вибір університету

Центр "AKCENT" є офіційним представником Щецінської морської академії та деяких інших престижних університетів Польщі і надає не тільки послуги з вивчення польської мови, але й здійснює прийом заявок на вступ, надає безкоштовні консультації, відносно навчальних закладів Щеціна та ін.

Вступити до університету Польщі не так складно, як може здатися на перший погляд. І навіть не обов'язково надавати результати ЗНО-необхідний тільки атестат про середню освіту.

Достатньо заповнити анкету на сайті univerpl.com.ua, вибрати внз і форму навчання, пройти співбесіду, зібрати всі необхідні документи, підписати договір і чекати підтвердження про зарахування.

Документ про вступ до ВНЗ у свою чергу забезпечує отримання дозволу на перебування в країні строком на 1 рік. Отримуючи цей документ, студент зможе не тільки навчатися, а й подорожувати країнами Шенгенської зони!

Вища освіта для українців: університети Любліна

Вища освіта для українців: університети Любліна

У цій статті Як приклад наведемо університети і вузи Любліна, які є одними з найпопулярніших, оскільки чверть жителів міста складають студенти, а 1,5 тисяч їх них – учні з інших країн. Для українців доступні наступні вузи, кожен з яких має свої переваги.

 Державний університет ім. Марії Кюрі-Склодовської. Найбільший (24 тис.)  Державний університет ім. Марії Кюрі-Склодовськоїта найстаріший (заснований в 1944 році) в східній Польщі, цей вуз пропонує різноманітні напрямки: 11 факультетів і 200 спеціальностей. Концепція університету спрямована на отримання студентами практичних навичок з урахуванням тенденцій сучасного ринку праці. Доступно викладання англійською.

Державний університет Люблінська політехніка - єдиний в Любліні вищий Державний університет Люблінська політехніканавчальний заклад технічного профілю, один з п'яти державних. Університет створений в 1053 році з ініціативи об'єднань техніків і вчених Любліна. Пропонується навчання на 6 факультетах за 50 спеціальностями та 18 напрямками. Рекомендуємо Щецінский морський університет відгуки студентів.

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля-ПРИВАТНИЙ ВНЗ, створений за ініціативою міністра національної освіти Польщі у 2000 році. Тут проводяться заняття англійською мовою. Завдяки системі обміну студенти можуть виїжджати до Великобританії на період літніх канікул. 1200 чол. з 3000 учнів приїжджають сюди вчитися з інших країн.

Університет Підприємництва і Адміністрації заснований в 1998 році, і на сьогоднішній день вартість навчання в ньому максимально наближена до вартості освіти в Україні. Займає п'яте місце в країні серед вузів економічного спрямування. Як і багато інших, цей вуз також співпрацює з іншими навчальними закладами Європи.

Університет Економіки та Інновацій – найбільший приватний внз східної Польщі. Займає 17 місце серед 200 університетів країни. Університет орієнтований на надання практичних знань, а також співпрацює з перспективними закордонними роботодавцями, де учні можуть проходити практику чи працювати. Студенти вищої школи можуть навчатися у закордонних вишах протягом цілого семестру.

Категория: Советы бывалых | Добавил: rekun (28.01.2019) | Автор: Gennadii E W
Просмотров: 79 | Комментарии: 1 Рейтинг:
3.0/5 из 1
Всего комментариев: 1
0
1 rekun  
Куди в 2019 році відправитися у відпустку на канікулах? Знайомтеся, наймодніші місця майбутнього року!

Хоча за вікнами ще лежить сніг, але наші думки вже обертаються навколо гарячих пляжів. Нескінченна зима робить відпустку дуже далекою мрією. Хоча спекотне сонце-це ще поки мрія, то вже через кілька місяців зберете свої валізи, щоб відправитися підкорювати світ. Які місця варто вибрати в цьому році?

Відпочинок 2019 - наймодніші місця року

Деякі країни охочіше приваблюють туристів, ніж інші. Вже багато років ми віддаємо перевагу теплі місця і мальовничі пейзажі. Поляки найбільш охоче вибирають організовані тури і перебування в готелі.

Також цього року смикати нас буде гарячий клімат. Туристи вирушать на завоювання Кіпру, Іспанії (і це не тільки Тенеріфе), Туреччини, Італії та Мальти. Саме там екскурсії будуть найпопулярнішими. Пов'язано це з великою кількістю конкурентних пропозицій туристичних агентств і доступною ціною.

Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Автор сайта

Об авторе

АКТУАЛЬНОЕ

Польский язык в Польше

Эдуардом - гарантия успеха, жми на картинку мОРСКОЙ КОЛЛЕДЖ В щЕЦИНЕ

Морское образование за 2,5 года. Поступление без экзаменов и без ЗНО.

Социальные закладк
Поиск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Контакты в Польше:

  E-mail: Centr.akcent@gmail.com

  Skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  Tel: +48 66 41 31 875

   

  Контакты в Украине:

  E-mail: rekun88@yandex.ru;

  Телефон: +38 095 3388607

  Центр польського языка "Акцент"

  Адрес: 71-561 Szczecin, Niebuszewo

  ul. Mikołaja Reja 8/8

  тел:+48 664131875

  skype: centrum_jezyka_polskiego_akcent

  e-mail: centr.akcent@gmail.com